Archiwizacja dokumentów

Cały świat w wirtualnej rzeczywistości!

Archiwizacja dokumentów to jedno z najważniejszych zagadnień dla firm i instytucji. Kiedyś archiwa zajmowały wielkie pomieszczenia, teraz mieszczą się na małych cyfrowych nośnikach. Cały świat Waszej firmy przeszedł w elektroniczną i wirtualną rzeczywistość. Zmienia się podejście do przechowywania i operowania danymi. Specjalistyczne bazy danych mają dostarczać całego spektrum informacji o kluczowych punktach Waszej działalności, a ich wyszukiwanie powinno być przejrzyste i szybkie.

Elektroniczna archiwizacja dokumentów

Archiwizacja dokumentów dawno Ciebie przerosła? Masz całe metry dokumentacji firmowej i nieuporządkowane oraz nieusystematyzowane metody przechowywania i wyszukiwania? W Twojej firmie każdy boi się wejść do archiwum, bo utknie tam na długie godziny? Kilka prostych kroków dzieli Cię od profesjonalnej, elektronicznej archiwizacji dokumentów, która zapewni porządek i łatwość odnalezienia interesujących Cię informacji firmowych.

Powierz nam elektroniczną archiwizację Twoich dokumentów

Mamy możliwości personalne, logistyczne, organizacyjne i technologiczne, aby pomóc Tobie w najbardziej skomplikowanym przedsięwzięciu dotyczącym pracy nad całą dokumentacją, jej przechowaniem, selekcjonowaniem, skanowaniem i niszczeniem niepotrzebnych papierów oraz budową profesjonalnej cyfrowej bazy danych.

W wyniku wielu lat działalności Państwa przedsiębiorstwa firmowe półki zapełniły się tysiącami rachunków, faktur, umów i sprawozdań? Elektroniczna archiwizacja dokumentów jaką proponujemy obejmuje staranną segregację i skanowanie plików papierowych z Państwa asortymentu oraz ich późniejszą digitalizację, tak byście zawsze dysponowali łatwym do nich dostępem.

Realizowane przez nas archiwizacja i skanowanie obejmują między innymi metrykowanie, dzięki któremu po charakterze pisma bądź kodach kreskowych bez problemu wyszukacie wybrany dokument. Tego typu elektroniczna ewidencja to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, ład i transparentność. Oferujemy też oczywiście możliwość wglądu w konkretne arkusze, dzięki autorskim danym do logowania, które udostępnimy. Tym samym dostęp do informacji będzie możliwy z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Także udostępnianie konkretnych informacji pracownikom przebiegać będzie dużo sprawniej – wystarczy, że podzielicie się z nimi odpowiednim skanem bądź udzielicie do niego dostępu, a będą mogli samodzielnie zająć się bieżącymi sprawami związanymi z plikiem.

Przede wszystkim jednak, elektroniczna baza danych ułatwi zarówno utrzymanie porządku, jak i uprości przeglądanie konkretnych plików papierowych w sytuacji gdy będą potrzebne. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, gdy pilnie potrzebujecie zapoznać się z treścią jakichś akt (na przykład przy presji z zewnątrz ze strony osoby, której dotyczą), bo nie będziecie musieli marnować czasu na dotarcie do nich czy ewentualne wykonywanie kopii. Dostarczone przez Państwa materiały papierowe pakujemy w pudełka archiwizacyjne i umieszczamy w składnicy akt, dzięki czemu możecie być spokojni, że nie przepadną i będą przez cały czas znajdować się w bezpiecznym miejscu. Gdy tylko będziecie potrzebować jakiegoś dokumentu w wersji fizycznej, natychmiast dostarczymy Wam oryginał.

Skanowanie, digitalizacja i archiwizacja danych to trzy proste kroki, które umożliwią przystępne i uporządkowane zarządzanie przedsiębiorstwem.

Świadczymy takie usługi jak:

  • elektroniczna archiwizacja dokumentów papierowych,
  • organizacja i porządkowanie państwa rachunków, umów czy faktur,
  • niszczenie i brakowanie dokumentów,

Nasi specjaliści pomogą ci ocenić koszt i zakres prac niezbędnych by uporządkować twoje arkusze!

Zadzwoń, napisz:

+48 506 547 513

biuro@scancentre.pl