Hosting dokumentów

Hosting repozytorium dokumentów Scan Center jest to elektroniczny system zarządzania dokumentami, który ze względu na swoje właściwości może być stosowany przez duże organizacje jak i małe firmy. Jest to bardzo przydatne narzędzie do archiwizacji oraz zarządzania informacją w firmie. Bez konieczności wdrożenia, płacąc w wygodnej formie miesięcznego abonamentu zapewniają sobie Państwo dostęp do aplikacji która jest tańsza oraz bardziej elastyczna niż wiele innych rozwiązań komercyjnych.

Korzystanie z naszego archiwum online pozwoli Państwa firmie zarządzać informacją w jeszcze bardziej efektywny sposób przez co Państwa organizacja może zwiększyć swoje zyski. Korzystanie z archiwum online, użycie informacji, jak i również wiedzy wygenerowanej w ramach organizacji, jest powszechnie dostępne dla wszystkich autoryzowanych użytkowników.

Zarządzanie dokumentami w naszej usłudze jest bardzo proste. Logowanie z poziomy przeglądarki internetowej otwiera przed Państwem wiele możliwości, do najważniejszych z nich należą : możliwość współdzielenia plików, ustawienie zasad bezpieczeństwa dla każdego z dokumentów, audyt oraz łatwe przeszukiwanie zawartości archiwum. Nasze archiwum online daje możliwość współpracy oraz komunikacji pomiędzy użytkownikami.

Firmowe dokumenty są tworzone w określonym celu. Od momentu powstania, cały cykl biznesowy dokumentu może być zarządzany i monitorowany. Nasze archiwum zapewnia użytkownikom odpowiedni zabezpieczenie ich treści. Nawet najbardziej zdecentralizowane zespoły ludzki mogą współdzielić jedno spójne , centralne repozytorium.

Nasze archiwum online jest oparte o rozwiązanie open source, w związku z czym jest bardzo bezpieczne. Mechanizmy archiwum sa ciągle ulepszane przez informatyków z całego świata - więcej na temat projektu oraz otwartego kodu źródłowego tutaj
Dostęp do repozytorium już od 16,90PLN netto lub gratis z opcją skanowania* !

Sprawdź nasze ceny

*minimalna wartość usługi 300 PLN/netto, usługa wiązana ze skanowanie dostęp do archiwum gratis przez trzy miesiące, oferta ważna do 30/12/2013.