NISZCZENIE DOKUMENTÓW

Dokumenty stanowią nieodłączny element prowadzenia działalności gospodarczej. Wiele firm o rozbudowanej strukturze przetwarza w skali roku tysiące dokumentów. Niestety, cała dokumentacja poprzez zawarte w niej dane wrażliwe, poufne nie może zostać tak po prostu wyrzucona do kosza. Co zrobić z piętrzącymi się stosami papierów, które zalegają w firmie psując w niej ład i porządek? Wychodząc naprzeciw tym potrzebom nasza firma Scan Centre z siedzibą w Częstochowie oferuje profesjonalne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że cena świadczonych przez nas usług jest bezkonkurencyjna! Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i skorzystania z profesjonalnego niszczenia dokumentów. Proponujemy niską cenę już od 50 groszy za kilogram!

Kto powinien skorzystać z profesjonalnego niszczenia dokumentów?

  • małe i średnie przedsiębiorstwa
  • administracja publiczna
  • służba zdrowia
  • kancelarie prawne
  • przedsiębiorstwa z branży finansowej

Dlaczego warto zlecić niszczenie dokumentów Scan Centre z Częstochowy?

  • Oszczędność pieniędzy – zlecając niszczenie dokumentów Scan Centre nie muszą Państwo nabywać drogiego sprzętu do niszczenia dokumentów. Zakup, a następnie serwisowanie niszczarek oraz systematyczny wywóz ścinek generuje spore koszty, których z naszą pomocą mogą Państwo uniknąć.
  • Oszczędność czasu - pracownicy firmy nie tracą czasu na samodzielne niszczenie dokumentów firmowych. Realizowana przez nas usługa nie wymaga od Państwa żadnego zaangażowania!
  • Bezpieczeństwo i poufność – jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy, że żadna osoba nieupoważniona nie będzie miała kontaktu z Państwa dokumentacją. Profesjonalne niszczenie dokumentów oferowane przez naszą firmę z Częstochowy to pewność ochrony danych firmy oraz jej klientów.
  • Maksymalny komfort – korzystna cena, szybkość realizacji i profesjonalizm Scan Centre sprawiają, że usługa zapewnia maksimum komfortu zlecającym.

 

Priorytetem naszej firmy jest ochrona dokumentów i innego typu nośników przekazywanych przez naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować i wdrożyć skuteczne procedury wewnętrzne, które znacząco przekładają się na zadowolenie Klientów na wszystkich etapach realizacji usługi. Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na temat profesjonalnego niszczenia dokumentów służymy swoją pomocą. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w miejscowości Częstochowa lub do kontaktu telefonicznego, e-mailowego!