Cyfrowa archiwizacja dokumentów i danych - firmy archiwizujące dokumenty - Scan Centre

image


Cyfrowa archiwizacja dokumentów

Archiwizacja cyfrowa dokumentów wymaga od pracowników i przedsiębiorców dużego nakładu pracy, a także wyjątkowej skrupulatności, aby nie doszło do ich zgubienia lub zniszczenia. Milowy postęp, jaki dokonał się w ostatniej dekadzie w obszarze technologii, powoduje że coraz więcej firm gromadzi dokumenty na cyfrowych nośnikach, dlatego w Scan Centre stworzyliśmy nowoczesne i profesjonalne rozwiązanie na miarę XXI wieku. Nasza siedziba znajduję się w Częstochowie, ale dzięki otworzeniu lokalnych oddziałów świadczymy usługi dla podmiotów z różnych części kraju, między innymi z Gdańska i Wejherowa.

Archiwizacja cyfrowa dokumentów – łatwy dostęp do informacji

Cyfrowa archiwizacja dokumentów umożliwia umieszczenie całej dotychczasowej dokumentacji w jednym miejscu. Bazy danych przetworzone na cyfrowe nośniki oraz elektroniczny obieg dokumentów pozwolą na uporządkowanie ważnych informacji związanych z Państwa firmą i ułatwią ich wyszukiwanie. Scan Centre to firma archiwizująca dokumenty – posiadamy wiedzę i doświadczenie z zakresu archiwizacji i digitalizacji, które dają nam możliwości ku temu, by w Państwa firmach sprawnie i profesjonalnie zająć się selekcjonowaniem, skanowaniem, przechowywaniem dokumentów, a także budowaniem cyfrowych archiwów i niszczeniem zbędnych papierów. Do kogo przede wszystkim skierowane jest nasza oferta? Między innymi dla przedsiębiorstw, u których w wyniku wielu lat działalności biurowe półki zapełniły się tysiącami rachunków, faktur, umów i sprawozdań. To właśnie takie firmy powinny rozważyć stworzenie e-archiwum. Proponowana przez nas cyfrowa archiwizacja dokumentów obejmuje staranną segregację i skanowanie plików papierowych z Państwa asortymentu oraz ich późniejszą digitalizację. E-dokumentacja zagwarantuje łatwy dostęp do swoich danych w każdym momencie. Skanowanie dokumentów, a także digitalizacja i archiwizacja danych umożliwią efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem oraz zwolnią Państwa z konieczności gromadzenia dokumentacji w specjalnych pomieszczeniach. Ceny naszych usług zaczynają się już od 16,90 zł za abonament. Dokładny cennik archiwizacji cyfrowej dokumentów widnieje na górze strony. Podsumowując, w Scan Centre świadczymy takie usługi jak:
  • elektroniczna archiwizacja dokumentów papierowych,
  • organizacja i porządkowanie Państwa rachunków, umów czy faktur,
  • niszczenie i brakowanie dokumentów

Jak działa cyfrowa archiwizacja dokumentów?

Czy potrafią Państwo wyobrazić sobie to, jak mogłaby wyglądać codzienna praca w waszych firmach, gdyby wielkie stosy dokumentacji firmowej i księgowej nie zajmowały biurowych mebli, a wyszukiwanie informacji nie spędzało snu z powiek pracowników? Jako firma archiwizująca dokumenty zapewniamy, że nie jest to nierealna wizja, a pomóc może w tym utworzenie archiwum dokumentów online. Realizowana przez nas e-archiwizacja i skanowanie obejmują między innymi metrykowanie, dzięki któremu po charakterze pisma bądź kodach kreskowych bez problemu wyszukają Państwo wybrany dokument. Elektroniczne archiwum dokumentów to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, ład i transparentność. Oferujemy też możliwość wglądu w konkretne arkusze, do których dostęp uzyskuje się przy pomocy udostępnianych przez nas autorskich danych do logowania. Tym samym, dostęp do informacji będzie możliwy z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Także udostępnianie konkretnych informacji pracownikom przebiegać będzie dużo sprawniej – wystarczy, że podzielą się Państwo z nimi odpowiednim skanem lub udostępnią go, co umożliwi im samodzielnie zajęcie się bieżącymi sprawami związanymi z plikiem oraz swobodne przeglądanie konkretnych plików papierowych w sytuacji, gdy nagle okażą się potrzebne. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, w których trzeba pilnie zapoznać się z treścią jakichś akt ze względu na presję osób z zewnątrz lub inne niesprzyjające okoliczności. Wtedy właśnie docenią Państwo to, że nie będziecie musieli marnować cennego czasu na dotarcie do nich oraz ewentualne wykonywanie kopii. Dostarczone przez Państwa materiały papierowe pakujemy w pudełka archiwizacyjne i umieszczamy w składnicy akt, dzięki czemu możecie być spokojni, że nie zaginą i będą przez cały czas znajdować się w bezpiecznym miejscu. Gdy tylko będą Państwo potrzebować jakiegoś dokumentu w wersji fizycznej, bardzo szybko dostarczymy oryginał.

Skontaktuj się z nami

    Nasi specjaliści pomogą Państwu ocenić koszt i zakres prac niezbędnych do cyfrowej archiwizacji dokumentów i uporządkowania arkuszy!

    Wdrożenie: Strony internetowe Wordpress