Hosting dokumentów, elektroniczna archiwizacja dokumentów - Scan Centre

image


Hosting dokumentów czyli elektroniczna archiwizacja dokumentów

W ramach działalności Scan Centre oferujemy kompleksowe wdrożenie elektronicznej archiwizacji dokumentów w Państwa przedsiębiorstwach i zamówienie usługi hostingu. Dobierzemy ofertę indywidualnie, w zależności od stopnia digitalizacji Państwa dokumentów, ilości, rozmiaru i ich zapotrzebowania. Przeprowadzamy skanowanie dokumentów, włączając je do „cyfrowego świata”, ich hosting na specjalnie stworzonym przez naszych specjalistów archiwum online oraz w razie potrzeby niszczenie zbędnej dokumentacji. Wszystko to w korzystnym miesięcznym abonamencie dopasowanym do Państwa potrzeb.

Elektroniczne zarządzanie dokumentacją – hosting dokumentów

Profesjonalny hosting repozytorium dokumentów Scan Center jest to system elektronicznej archiwizacji dokumentów i zarządzania nimi, który ze względu na swoje właściwości może być stosowany zarówno przez duże organizacje, jak i małe firmy. Jest to bardzo przydatne narzędzie do archiwizacji dokumentów oraz zarządzania informacją w firmie. Bez konieczności wdrożenia, płacąc w wygodnej formie miesięcznego abonamentu zapewniają sobie Państwo elektroniczny dostęp do aplikacji, która jest tańsza oraz bardziej elastyczna niż wiele innych rozwiązań komercyjnych. Nasz hosting jest też bardziej funkcjonalny od większości z nich.

Postaw na hosting dokumentów w Scan Centre i zarządzaj dokumentami zdalnie!

Zarządzanie dokumentami oraz ich archiwizacja w naszym hostingu bardzo proste i wygodne nawet dla niezaawansowanych użytkowników. Logowanie z poziomu przeglądarki internetowej otwiera przed Państwem wiele możliwości. Do najważniejszych z nich należy opcja współdzielenia plików, ustawienie indywidualnych zasad bezpieczeństwa dla każdego z elektronicznych dokumentów, audyt oraz łatwe przeszukiwanie zawartości archiwum. Archiwizacja online daje możliwość współpracy oraz komunikacji pomiędzy użytkownikami. Firmowe dokumenty są tworzone w określonym celu. Od momentu powstania, cały cykl biznesowy dokumentu może być zarządzany i monitorowany. Nasze archiwum zapewnia użytkownikom odpowiednie zabezpieczenie ich treści. Dzięki obsługiwanemu przez nas hostingowi nawet najbardziej oddalone od siebie zespoły ludzkie mogą współpracować i wspólnie kierować jednym centralnym repozytorium w czasie rzeczywistym. Użytkowanie naszego archiwum online pozwoli na zarządzanie informacją w Państwa firmie w jeszcze bardziej efektywny sposób, co może przełożyć się na większą wydajność przedsiębiorstwa i zwiększenie zysków. Korzystanie z elektronicznej archiwizacji, użycie informacji oraz wiedzy wygenerowanej w ramach organizacji jest powszechnie dostępne dla wszystkich autoryzowanych użytkowników. Nasze archiwum online jest oparte o rozwiązanie open source, w związku z czym hosting jest bardzo bezpieczny. Dostęp do naszego repozytorium jest możliwy już od 16,90 PLN netto. Mogą go Państwo otrzymać również jako gratis przy zakupie usługi skanowania dokumentów! Warto skorzystać z tak dogodnej okazji!

Hosting dokumentów – wygodna automatyzacja pracy z dokumentami

Profesjonalna elektroniczna archiwizacja dokumentów na serwerze to finalna część procesu skanowania i przetwarzania. Dzięki temu każdy rachunek czy umowa zostaną zmodyfikowane, tak by nadać im formę digitalną, a ich przechowywanie stało się łatwiejsze, praca zaś szybsza i bardziej efektywna. Kopiowanie i rozsyłanie plików nie będzie już konieczne, ponieważ elektroniczny obieg zautomatyzuje te czynności. Zapewniamy Państwu dostęp do skanowanych materiałów wyłącznie w oparciu o autorskie hasła i loginy, po to by  nie musieli się Państwo martwić, że ktokolwiek może mieć wgląd do Waszej bazy danych poddanej archiwizacji. Natomiast jeśli dokumenty nie będą już potrzebne, to profesjonalne, bezpieczne i niedrogo dokonamy ich zniszczenia.

Skorzystaj z naszego repozytorium w wersji demo!

Funkcjonalny hosting repozytorium plików Scan Center jest idealnie przystosowany do zarządzania dokumentacją elektroniczną. Archiwum powstałe w oparciu o zeskanowane dokumenty, z którego zasobów zawsze możecie Państwo skorzystać w Internecie, umożliwia komfortowy dostęp do wszystkich niezbędnych akt. Jeśli sprawdzą Państwo już teraz nasze elektroniczne repozytorium w wersji demo, to zyskacie:
  • dostępność plików z każdego miejsca – otrzymają Państwo pełny wgląd do danych firmowych poddanych archiwizacji niezależnie od tego, gdzie w danym momencie przebywacie – w drodze, domu lub w pracy
  • przystępny obieg dokumentów – koniec z chaosem, czas na efektywne zarządzanie procesem tworzenia, edytowania i zatwierdzania
  • bezpieczeństwo – ochronią Państwo swoje zeskanowane informacje w profesjonalny sposób za pomocą szyfrowania, autoryzacji i solidnego centrum danych
  • pracę zespołową – pomożemy Państwa pracownikom współpracować w tworzeniu, edytowaniu i zatwierdzaniu plików
  • porządek – hosting umożliwi poukładanie dokumentów w zwartą i ustrukturyzowaną całość, jak również dodanie opisów, które nadadzą im sens i pomogą znaleźć to, czego aktualnie użytkownik potrzebuje.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi cenami, po to aby uświadomić sobie, że wdrażanie oprogramowania w Państwa firmie wcale nie musi być kosztowne. Skanowanie, elektroniczna archiwizacja, digitalizacja i hosting dokumentów w Scan Center to gwarancja najwyższej jakości usług.

Skontaktuj się z nami

    Nasi specjaliści pomogą Państwu ocenić koszt i zakres prac niezbędnych do cyfrowej archiwizacji dokumentów i uporządkowania arkuszy!

    Wdrożenie: Strony internetowe Wordpress