Hosting dokumentów - elektroniczne zarządzanie dokumentacją

image


Hosting dokumentów czyli elektroniczny obieg dokumentów

W ramach działalności Scan Centre oferujemy wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów w Państwa przedsiębiorstwach i zamówienie usługi hostingu. Dobierzemy ofertę indywidualnie, w zależności od stopnia digitalizacji Państwa dokumentów, ilości, rozmiaru i ich zapotrzebowania. Przeprowadzamy skanowanie dokumentów, włączając je do „cyfrowego świata”, ich hosting na specjalnie stworzonym przez naszych specjalistów archiwum online oraz w razie potrzeby niszczenie zbędnej dokumentacji.

Elektroniczne zarządzanie dokumentacją

Hosting repozytorium dokumentów Scan Center jest to system elektronicznego zarządzania dokumentacją, który ze względu na swoje właściwości może być stosowany zarówno przez duże organizacje, jak i małe firmy. Jest to bardzo przydatne narzędzie do archiwizacji oraz zarządzania informacją w firmie. Bez konieczności wdrożenia, płacąc w wygodnej formie miesięcznego abonamentu zapewniają sobie Państwo dostęp do aplikacji, która jest tańsza oraz bardziej elastyczna niż wiele innych rozwiązań komercyjnych.

Postaw na hosting dokumentów w Scan Centre i zarządzaj dokumentami zdalnie!

Zarządzanie dokumentami w naszej usłudze jest bardzo proste i wygodne nawet dla niezaawansowanych użytkowników. Logowanie z poziomu przeglądarki internetowej otwiera przed Państwem wiele możliwości. Do najważniejszych z nich należy opcja współdzielenia plików, ustawienie zasad bezpieczeństwa dla każdego z dokumentów, audyt oraz łatwe przeszukiwanie zawartości archiwum. Nasze archiwum online daje możliwość współpracy oraz komunikacji pomiędzy użytkownikami. Firmowe dokumenty są tworzone w określonym celu. Od momentu powstania, cały cykl biznesowy dokumentu może być zarządzany i monitorowany. Nasze archiwum zapewnia użytkownikom odpowiednie zabezpieczenie ich treści. Nawet najbardziej oddalone od siebie zespoły ludzkie mogą współpracować i wspólnie kierować jednym centralnym repozytorium. Użytkowanie naszego archiwum online pozwoli na zarządzanie informacją w Państwa firmie w jeszcze bardziej efektywny sposób, co może przełożyć się na zwiększenie zysków. Korzystanie z cyfrowego archiwum, użycie informacji oraz wiedzy wygenerowanej w ramach organizacji jest powszechnie dostępne dla wszystkich autoryzowanych użytkowników. Nasze archiwum online jest oparte o rozwiązanie open source, w związku z czym jest bardzo bezpieczne. Dostęp do naszego repozytorium jest możliwy już od 16,90PLN netto. Mogą go Państwo otrzymać również jako gratis przy zakupie usługi skanowania dokumentów! Warto skorzystać z tak dogodnej okazji!

Wygodna automatyzacja pracy z dokumentami

Elektroniczna cyfryzacja dokumentów na serwerze to finalna część procesu skanowania i przetwarzania. Dzięki temu każdy rachunek czy umowa zostaną zmodyfikowane, tak by nadać im formę digitalną, a ich przechowywanie stało się łatwiejsze, praca zaś szybsza i bardziej efektywna. Kopiowanie i rozsyłanie plików nie będzie już konieczne, ponieważ elektroniczny obieg zautomatyzuje te czynności. Zapewniamy Państwu dostęp do skanowanych materiałów wyłącznie w oparciu o autorskie hasła i loginy, po to by  nie musieli się Państwo martwić, że ktokolwiek może mieć wgląd do Waszej bazy danych. Natomiast jeśli dokumenty nie będą już potrzebne, to profesjonalne, bezpieczne i niedrogo dokonamy ich zniszczenia.

Skorzystaj z naszego repozytorium w wersji demo!

Hosting repozytorium plików Scan Center jest idealnie przystosowany do zarządzania dokumentacją elektroniczną. Archiwum powstałe w oparciu o zeskanowane dokumenty, z którego zasobów zawsze możecie Państwo skorzystać w Internecie, umożliwia komfortowy dostęp do wszystkich niezbędnych akt. Jeśli sprawdzą Państwo już teraz nasze repozytorium w wersji demo, to zyskacie:
  • dostępność plików z każdego miejsca – otrzymają Państwo pełny wgląd do danych firmowych niezależnie od tego, gdzie w danym momencie przebywacie – w drodze, domu lub w pracy
  • przystępny obieg dokumentów – koniec z chaosem, czas na efektywne zarządzanie procesem tworzenia, edytowania i zatwierdzania
  • bezpieczeństwo – ochronią Państwo swoje zeskanowane informacje w profesjonalny sposób za pomocą szyfrowania, autoryzacji i solidnego centrum danych
  • pracę zespołową – pomożemy Państwa pracownikom współpracować w tworzeniu, edytowaniu i zatwierdzaniu plików
  • porządek – hosting umożliwi poukładanie dokumentów w zwartą i ustrukturyzowaną całość, jak również dodanie opisów, które nadadzą im sens i pomogą znaleźć to, czego aktualnie użytkownik potrzebuje.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi cenami, po to aby uświadomić sobie, że wdrażanie oprogramowania w Państwa firmie wcale nie musi być kosztowne. Skanowanie, archiwizacja i digitalizacja dokumentów w Scan Center to gwarancja najwyższej jakości usług.

Skontaktuj się z nami

    Nasi specjaliści pomogą Państwu ocenić koszt i zakres prac niezbędnych do cyfrowej archiwizacji dokumentów i uporządkowania arkuszy!

    Wdrożenie: Strony internetowe Wordpress