Dzień Dobry, tu Scan Centre

Witamy w Scan Centre,


jeśli zastanawiasz się nad archiwizacją cyfrową swoich dokumentów to...dobrze trafiłeś!

Korzystamy z najnowszego sprzętu do masowego skanowania dokumentów oraz specjalistycznego oprogramowania które pomaga wygenerować najwyższej jakości obrazy/pliki dla naszych klientów. Tworzymy archiwa cyfrowe!

Wysoka jakość i niskie ceny sprawiają, że nasza firma ciągle powiększa portfolio zadowolonych klientów. Dla nas żaden projekt nie jest zbyt duży lub zbyt mały, nasze zaangażowanie jest zawsze na takim samym wysokim poziomie.

W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentacją, ochrony danych , archiwizacji cyfrowej oraz obsługi baz danych.

image

Obsługa


Obsługujemy cały kraj -gdziekolwiek jesteś zadzwoń! Chętnie spotkamy się z Tobą w celu omówienia Twoich potrzeb i etapów realizacji usługi.

image

Nasz zespół


Nasz zespół to grupa ponad 30 specjalistów w swoich dziedzinach. Różne potrzeby - różni ludzie.

Oferujemy szereg rozwiązań dla różnych branż i działów:

Kadry i Administracja

Jeśli pracujesz w dziale HR lub prowadzisz firmę, czemu nie przekonwertować i zeskanować dokumentów związanych z Twoimi pracownikami? Możemy odebrać i szybko zeskanować Twoje dokumenty, zapisać je do PDF lub innego wskazanego przez Ciebie formatu. Twoje dokumenty fizyczne zostaną  zwrócone do Ciebie a  elektroniczna kopia załadowana na wskazany przez Ciebie nośnik.

Public/Administracja publiczna

Od małych szkół gminnych po digitalizację na poziomie ministerstwa - mamy referencje z różnych sektorów administracji publicznej naszego kraju. Masowo skanujemy dokumenty, indeksujemy pliki oraz uzupełniamy bazy danych dla sektora publicznego.

Księgowość/Bankowość

Zobligowany przez przepisy prawne typowy dział księgowy produkuje masę dokumentów papierowych które mogą być szybko zeskanowane przez co oszczędzisz mnóstwo miejsca oraz radykalnie przyspieszysz czas poszukiwania dokumentów. Faktury, bilanse, noty, raporty. Wszystkie te dokumenty mogą być łatwo uchwycone przez nasze najnowsze urządzenia. Możemy pomóc Ci rozładować górę zaległych papierowych dokumentów i stworzyć rozwiązanie które znacznie zwiększy efektywność Twojej firm.

Dokumentacja inżynieryjna – digitalizacja map

Jeśli pracujesz w dziale inżynieryjnym lub pracujesz nad jakimś projektem, Twoja praca papierowa może być łatwo zamieniona na postać cyfrową . Skanujemy dokumenty aż do formatu A0, prze co Ty możesz oszczędzić mnóstwo miejsca w biurze i cieszyć się przestrzenią wolną” od papieru. Dokumenty są łatwe i szybkie do zeskanowania. Jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania odbioru wraz z zeskanowaniem dokumentów pod klucz.

Dokumentacja medyczna

Dokumentacja medyczna ma ogromny walor informacyjny i stanowi potrzebne narzędzie w procesie leczenia. Dlatego też istotnym jest jej prawidłowe i staranne prowadzenie. Przyjęte przez ustawodawcę rozwiązania w tym względzie kładą nacisk na informatyzację służby zdrowia, czego wyrazem jest możliwość prowadzenia dokumentacji w formie papierowej oraz elektronicznej (EDM) . Wprowadzony przez ustawodawcę nakaz posługiwania się EDM, nakłada na placówki medyczne obowiązek wdrożenia odpowiednich systemów w celu prawidłowego prowadzenia e-dokumentacji.

Książki, podręczniki oraz albumy

Zdigitalizujemy Twoje książki ! Wynikiem naszej pracy są pliki PDF lub inny wskazane przez Ciebie formaty. Pliki te będą współgrać ze wszystkimi cyforwymi urządzeniami. Ebooki są profesjonalnie przygotowane i przerobione za pomocą specjalnego oprogramowania OCR, dzięki czemu możesz je czytać na PC, tablecie, smartfonie czy czytniku ebooków!

Geodezja

Cyfryzacja zasobów dla Starost Powiatowych w Polsce jak i firm prywatnych. Wszystkie systemy, min. Geo-Info, Turbo-Ewid, Geobid i wiele innych.

OCR/Indeksacja – konwersja plików

Jeśli chcesz utworzyć w pełni edytowalne pliki word lub inne – zadzwoń do nasz, posiadamy spore doświadczenie oraz niezbędne profesjonalne oprogramowanie do tego typu zadań. Pdf do word , grafika do word, djvu – dla nas to nie problem. Wykonujemy konwersje wszystkich rodzajów plików ! Wykonujemy konwersje ze skanów jak i z dostarczonych nam plików cyfrowych.

Wdrożenie: Strony internetowe Wordpress